قرارداد بازاریابی و فروش

ماده ۱- طرفین قرارداد

این قرارداد فی‌مابین شرکت برکت گستر پارسیان توس به شناسه ملی 14009865494  به نشانی خراسان رضوی، مشهد ، میدان دکتر شریعتی ، مجتمع زیست خاور طبقه مثبت 1 واحد4054  از یک طرف که از این پس در این قرارداد «اعطاء کننده بازاریابی یا حالاکالا» نامیده می‌شود و از طرف دیگر با اطلاعات مندرج در حساب کاربری که از این پس در این قرارداد «بازاریاب» نامیده می‌شود برابر مفاد آتی این قرارداد منعقد و مطابق مقررات جاری کشور و شرایط آتی این قرارداد بین طرفین لازم‌الاجرا است.

ماده ۲- موضوع قرارداد

اعطای بازاریابی به منظور جذب مشتری و حمل و به فروش رساندن کالا (تمام کالا و خدمات مرتبط به حالا کالا ) موجود در سایت حالا کالا  متعلق به اعطاء کننده

ماده ۳- قرارداد پورسانت

اعطاکننده بازاریابی متعهد می‌شود در پایان هر ماه بر اساس فروش شخصی بازاریاب به او پورسانت پرداخت نماید. پورسانت‌ها به شماره حساب مندرج در حساب کاربری پرداخت می‌گردد.

تبصره کارمزد و اجرت بازاریاب به با توجه به رتبه بندی محاسبه و در زمان تسویه پس از کسر کسورات  پرداخت می‌گردد و بازاریاب به جز اخذ پورسانت حق هیچ‌گونه مطالبه‌ای ندارد.

ماده ۴- مدت قرارداد:

مدت قرارداد یک سال از تاریخ  ثبت نام در سیستم بوده، مگر قبل از پایان مدت فسخ شود و یا با رضایت طرفین پایان پذیرد.

ماده ۵- موارد پایان یا انحلال قرارداد

 • این قرارداد به محض انقضاء مدت به پایان می‌رسد مگر اینکه طرفین مجدداً قرارداد را به همین مدت با مدت زمان بیشتر تمدید نمایند.
 • هر کدام از طرفین به هر نحو صلاح بداند می‌تواند با اعلام یک ماه قبل نسبت به پایان دادن به این قرارداد اقدام نماید و طرف دوم هرگونه اعتراض به این موضوع را از خود سلب و ساقط می‌نماید.

تبصره  یک ماه بعد از ابلاغ قانونی یا واقعی اظهارنامه طرفین نسبت به تسویه‌حساب اقدام می‌نمایند.

ماده ۶- حقوق و تعهدات اعطاکننده بازاریابی

 • اعطاکننده بازاریابی متعهد است کالای مورد نیاز موضوع این قرارداد را طبق روال کاری خود، برای مشتری بازاریاب ارسال نماید.
 • قرارداد هیچ‌گونه تعهد استخدامی برای اعطاکننده بازاریابی ایجاد نمی‌کند و از شمول قانون کار و بیمه خارج است.
 • اعطاکننده بازاریابی در هر زمانی حق بازرسی و نظارت بر عملکرد بازاریاب را دارد.

ماده ۷- حقوق و تعهدات بازاریاب

 • بازاریاب متعهد می‌گردد با رعایت اصول شرعی، اخلاقی و عرفی تمام تلاش خویش را در جهت حفظ منافع اعطاکننده بازاریابی به کار گیرد.
 • در صورت بازاریابی به صورت حضوری رعایت نوع پوشش ، حجاب و عفاف برای بازاریابان خانم و آقا الزامی است .
 • با توجه به نوسانات قیمتی بازاریاب موطف است قیمت کالا و خدمت حالا کالا را به صورت به دوره ای از اعطاکننده بازاریابی دریافت نماید.
 • بازاریاب مکلف است کالای موضوع این قرارداد را دقیقاً وفق شرایط اعلامی از سوی اعطاکننده بازاریابی به فروش برساند شرایط به موجب صورت‌ مجلس پیوست قرارداد خواهد بود.
 • بازاریاب حق واگذاری جز یا کل اجرای این قرارداد را به اشخاص ثالث ندارد.
 • درآمد حاصله از فروش کالاها از طریق دستگاه POS یا درگاه پرداخت بانکی معرفی شده ؛ به حساب اعطاکننده بازاریابی واریز می‌گردد و بازاریاب حق دریافت هیچ‌گونه وجه نقدی از مشتری نخواهد داشت.

ماده ۸- وجه‌التزام تخلف از تعهدات

10 در صد کارمزد بازاریاب به عنوان تضمین حسن اجرای تعهدات بازاریاب در حساب کاربری ایشان بلوکه خواهد شد که در پایان قرارداد به ایشان عودت می گردد .  بازاریاب تمام موارد فوق را در نهایت صحت و دقت خوانده و اعلام می‌دارد و رضایت دارد که در صورت رعایت نکردن هریک از بندهای قرارداد و هر خسارت دیگری که ناشی از عملکرد بازاریاب باشد، از محل وجه‌التزامی فوق به نفع اعطاکننده بازاریابی جبران خسارت شود و بازاریاب حق هیچ‌گونه اعتراضی نداشته و خواهان هیچ حق‌وحقوقی نیست.

ماده ۹- اقامتگاه و اطلاعات تماس طرفین

اقامتگاه و اطلاعات تماس طرفین همان است که در صدر این قرارداد ذکر شده است و کلیه مکاتبات، ابلاغات و اظهارات به آدرس و اطلاعات تماس مندرج در این قرارداد ارسال خواهد شد. در صورتی که هر یک از طرفین محل اقامت و اطلاعات تماس خود را تغییر دهند مکلف هستند حداکثر ظرف ۱۰ روز نشانی اقامتگاه و اطلاعات تماس جدید خود را به‌طور مکتوب به اطلاع طرف دیگر برساند.

ماده ۱۰- حل اختلاف

هرگاه در اجرای تعبیر یا تفسیر هر یک از مواد این قرارداد اختلاف حادث گردد طرفین مکلف هستند بدواً موضوع را از طریق مذاکرات مسالمت‌آمیز حل‌وفصل نمایند در صورتی که مذاکرات ظرف یک ماه از تاریخ حدوث اختلاف منتج به حل اختلاف نگردیده یا هر یک از طرفین حداکثر ظرف ۱۰ روز از تاریخ دعوت طرف دیگر حاضر به مذاکره نگردد، موضوع به مراجع قضائی ارجاع خواهد شد.

ماده ۱۱- نسخ قرارداد

این قرارداد مطابق مقررات و قوانین موضوعه کشور جمهوری اسلامی ایران در ۱۱ ماده تنظیم، گردید و پس از تایید ثبت نام بازاریاب  در سایت حالا کالا برای طرفین لازم‌الاجرا می‌باشد.